Ploeg

Directie

Olivier Gillis

Directeur van het Observatorium voor Gezondheid en Welzijn

+32 (0)2 552 01 45 - ogillis@ccc.brussels

Secretariaat

Nahima Aouassar

+32 (0)2 552 01 89 - naouassar@ccc.brussels

  • Beheer van administratieve procedures (overheidsopdrachten, overeenkomsten...)
  • Personeelszaken
  • Beheer van de website (deel "Observatorium voor Gezondheid en Welzijn")
  • Evenementen en externe communicatie

Greet Duquesne

+32 (0)2 552 01 79  - gduquesne@ggc.brussels

  • Bibliotheek van het Observatorium
  • Verificatie van de statistische formulieren voor geboorten en overlijdens
  • Contact met de Brusselse gemeenten

Wetenschappelijke medewerkers

Gaëlle Amerijckx

+ 32 (0)2 552 01 59 - gamerijckx@ccc.brussels

  • Evaluatie van het Overheidsbeleid (met name : Lokale welzijns-gezondheidsbenadering, Gezondheidspromotie)
  • Kwalitatief onderzoek

Marion Englert

+ 32 (0)2 552 01 55 - menglert@ccc.brussels

  • Welzijnsbarometer van het Brussels armoederapport
  • Zoom op de gemeenten
  • Armoede-indicatoren
  • Bijdrage aan het Thematisch rapport en aan de Ronde tafel van het Brussels armoederapport

Dalia Fele

+ 32 (0) 2 552 01 78 - dfele@ccc.brussels

  • Analyse van de gegevens over het gebruik van gezondheidszorg van het InterMutualistisch Agentschap (IMA)
  • Analyse van de gegevens betreffende ziekenhuisopnames (MZG - Minimale Ziekenhuis Gegevens)
  • Onderzoeksprojecten in verband met ouderen.

Cornelis Kint

+32 (0)2 552 01 83 - ckint@ggc.brussels

  • Evaluatie van het Overheidsbeleid
  • Geïntegreerd Welzijns- en Gezondheidsplan (GWGP - Brussels Takes Care), Actieplan armoedebestrijding van het Brussels armoederapport

Déo Mazina

+ 32 (0)2 552 01 65 - dmazina@ccc.brussels

  • Gegevensverzameling over perinataliteit en mortaliteit en ondersteuning aan Brusselse gemeenten
  • Analyse van de gegevens en indicatoren over perinataliteit en mortaliteit (statistische formulieren voor geboorten en overlijdens)
  • Analyse van de gegevens en indicatoren over werkonbekwaamheid en invaliditeit

Elise Mendes da Costa

+ 32 (0) 2 552 01 32 - emendesdacosta@ccc.brussels

  • Analyse van de gegevens over de gezondheid van de Brusselaars (Gezondheidsenquête)
  • Analyse van de gegevens over perinataliteit (statistische geboorteformulieren)
  • Onderzoeksprojecten over de geestelijke gezondheid, vaccinatie en de milieu-gezondheidskwestie

Sarah Missinne

+ 32 (0) 2 552 01 17 - smissinne@ggc.brussels

  • Onderzoeksprojecten over gezondheidsongelijkheden, Eerstelijnszorg en de milieu-gezondheidskwestie
  • Analyse van de gegevens over de gezondheid van de Brusselaars (Gezondheidsenquête)

Laurence Noël

+ 32 (0)2 552 01 50 - lnoel@ccc.brussels

  • Kwalitatief onderzoek met inbegrip van het Thematisch rapport van het Brussels armoederapport
  • Bijdrage aan, uitwerking en coördinatie van de Thematische rapporten, Gekruiste blikken en de Ronde tafel van het Brussels armoederapport
  • Onderzoeksprojecten in verband met de studie van trajecten, onzekerheid, non take-up, intersectionaliteit, enz.

Bénédicte Scheen

+ 32 (0) 2 563 56 46 - bscheen@ccc.brussels

  • Evaluatie van het Overheidsbeleid (met name : Lokale welzijns-gezondheidsbenadering, Gezondheidspromotie)
  • Kwalitatief onderzoek

Peter Verduyckt

+32 (0)2 552 01 53 - pverduyckt@ggc.brussels

  • Ontwikkeling en gebruik van indicatoren in het beheer van het Overheidsbeleid en cartografie
  • Project Brussel, Gezonde Stad
  • Ondersteuning analyse van statistieken
  • Contacten "VGC" en "Brusselse Welzijns- en gezondheidsRaad (BWR)"

Melody Yannart

+ 32 (0) 2 552 01 36 - myannart@ccc.brussels

  • Beheer van databanken (MZG, statistische formulieren voor geboorten en overlijdens, Gezondheidsenquête, Kankerregister, Brumammo)
  • Analyse van de gegevens betreffende ziekenhuisopname (MZG - Minimale Ziekenhuis Gegevens en MPG - Minimale Psychiatrische Gegevens)
  • Analyse van de gegevens en indicatoren over de opsporing van borstkanker